Jednoduchý návod pre mužov: Ako mať doma šťastnú ženu

Autor: Ivana Šufliarska | 26.4.2017 o 12:10 | Karma článku: 6,01 | Prečítané:  1808x

Milí páni, ponúkam Vám 12 bodový návod k šťastnému vzťahu s Vašou polovičkou.Tento som napísala pre vlastného manžela. Zatiaľ sme spolu :-)

1. Milovať ju

Bez skutočnej lásky síce žena vie byť vo vzťahu, ale šťastná byť nemôže.
Mužova láska je vidieť a cítiť. Cíti ju nielen žena, ale aj celé okolie. Ak je žena milovaná, dokáže zvládnuť v živote čokoľvek.
 

2. Nezabúdať, že ženy túžia po romantike

Áno, raz a navždy si to zapíšte veľkými písmenami. Ženy vedia, že romantika väčšine mužov nič nehovorí, o to viac si ju potom ale cenia. Je jedno, či ste spolu týždeň alebo 20 rokov, žena nikdy neprestane snívať o objatí pri splne mesiaca či kytičke snežienok.
Nezabúdajte preto na drobné prejavy lásky, ktoré ukazujú, že ste na ňu mysleli až po gestá obrovskej kytice ruží, ktorú jej pošlete do práce (čím viac svedkov, tým je žena pyšnejšia, keďže sa môže pochváliť svojím chlapom).
Že stále neviete, čo si pod tým predstaviť v bežnom živote? Google vie všetko, alebo sa jednoducho opýtajte inej ženy. Dostanete siahodlhý zoznam.

Pozor, najkrajšie prejavy pozornosti sú tie nečakané, nikdy sa priveľmi neopakujte a pri mimoriadnych príležitostiach si dajte záležať. Žena z lásky privrie obe oči, ak ste pozabudli na vaše výročie, ale šťastná žena chce mať na čo spomínať, nie čo zabúdať.

 

3. Muž má byť pyšný na svoju ženu

Vybrali ste si ju. Nie inú, ale túto. A máte byť pyšný na to, kým a aká je.
Preto by ste mali vedieť aká je osobnosť, poznať ju, jej dobré aj zlé stránky, vedieť nájsť na nej to najlepšie a oceňovať to. Keď muž predstaví svoju ženu s hrdosťou v hlase, tak ten pocit, ktorý bude žena cítiť prekoná snáď iba vyznanie lásky.

 

4. Venovať jej pozornosť, rozprávať sa s ňou a počúvať ju

Byť jej skutočným priateľom. Priateľstvo ako všetko sa buduje, neprichádza tak ľahko ako láska. Venujte sa jej, nie televízoru. Trávte s ňou čas a poproste ju, aby trávila čas s vami. Aj pri bežných činnostiach ako napríklad umývanie riadu, opýtajte sa jej, aký mala deň. A počúvajte, pýtajte sa… Ženy od prírody mužov obdivujú, ich inakosť, pohľad na svet, zručnosť. Skúste sa s ňou rozprávať o svojich názoroch, svete, vesmíre či technike, čomkoľvek, čo jej dáva obzor aký nepozná. Avšak nezabudnite na rovnocenný tón partnerstva, nie poučovanie.

 

5. Podporovať jej sebavedomie a sebarealizáciu

Nie je veľa skutočne sebavedomých žien. Až priveľa žien samú seba identifikuje podľa hodnoty, akú má v iných očiach. A jej sebavedomie bude priamo úmerné vašej predstave o nej. Ak si budete myslieť, že je úžasná a dáte jej to pocítiť, keď jej dáte všetko čo dokážete k tomu, aby sa sama realizovala v akejkoľvek oblasti sa cíti najlepšie, pod vašimi rukami sa púčik s potenciálom rozvinie v nádhernú ružu vedomú si svojej hodnoty a podstaty. A viete, aké to je, vedieť, že ste tú ružu zalievali?!

 

6. Byť stabilným pilierom v jej živote

Ženy túžia po stabilite. Boli tak stvorené a majú neuveriteľný zmysel pre rodinu, preto potrebujú vedľa seba vyrovnaného muža. Ak jej budete základným kameňom v živote, dbať na šťastie rodiny ako celku, bude spokojná a pokojná. Zodpovednosť za rodinu berte ako vašu základnú povinnosť a jej dôveru ako vstupný kapitál. Žena chce, aby partner bol ten, kto za každých okolností bude stáť na jej strane.

 

7. K žene sa muž správa ako k dáme

Chcete mať predsa doma dámu a nie handru. Veľa mužov skĺzne po čase do stavu, kedy si myslia, že sa k žene môžu chovať podľa svojej nálady, či si na nej jednoducho vyliať zlosť z neúspešného dňa. Úcta a zdvorilosť nie sú žiadny prežitok, rovnako ako dve čarovné slovíčka.

 

8. Žena potrebuje počuť, že je krásna a je s ňou krásne

Žiadna žena, ani tá najkrajšia si o sebe nemyslí, že je pekná. Naozaj nevie, že má krásny úsmev, či žiarivé oči, alebo sexi zadok. Musíte jej to povedať a neustále opakovať. Musíte jej to taktiež dokázať. A ak bude žena cítiť, že jej mužovi je s ňou krásne, bude mať chuť na sex, čo zase spraví radosť vám.

 

9. V rodine a domácnosti byť partnerom

Ženy chcú, aby muž bol hlavou rodiny, avšak nie pánom diaľkového ovládača. Skutočný muž sa venuje deťom, robí domáce úlohy, pomáha s domácimi prácami. Nemá byť pedant, aby sa žena necítila neužitočne, ale ani ignorant.

 

10. Nezabudnúť byť mladý a smiať sa

Na čo ste sa tešili ako dieťa či teenager? Áno, aj ženy chcú občas zabudnúť na svoj vek, či „čo sa patrí“. Isteže, že chcú byť cez Veľkú noc poriadne pooblievané, chcú ísť na kolotoč, zjesť obrovskú cukrovú vatu. Pomôžte im v tom, aby sa odviazali, aby nechali neporiadok v kuchyni a išli sa s vami niekam blázniť a smiať. Chcete mať predsa na dôchodku na čo spolu spomínať.

 

11. Nepodľahnúť rutine

Nikto sa nechce zobudiť jedno ráno s tým, že je „starý“ a nič si neužil. Nepodľahnite rutine života , starostiam a práci. Dajte si do mobilu opakujúcu sa pripomienku, že Chcete žiť! A vždy niečo naplánujte zo svojich alebo vašich spoločných snov. Ženy milujú mužov, ktorí vedia prekvapovať a dávajú zážitky.

 

12. Byť skutočným mužom

Nemusí zabiť trojhlavého draka. Stačí, že bude stáť pri svojej rodine a bude zásadový v podstatných veciach. Musí sám sebe dôverovať, byť žene partnerom, rozmýšľať o dôležitých veciach i o sebe samom. Musí si byť vedomý, čo chce od života a kam smeruje. Vedieť sa včas a správne rozhodovať, neodkladať veci, lebo kto sa nevie v živote rozhodnúť, za toho rozhodne niekto iný. Takže páni, venujte sa sebe, majte záľuby, zdokonaľujte sa, majte radi svoju prácu, vážte si samého seba a plňte svoje sľuby. Budete ideálnym mužom a vaša žena bude po vašom boku celý život šťastná.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Polovojenská organizácia pýta peniaze na domobranu, končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Branci obchádzajú zákon a sú nebezpeční

Demokracia má právo brániť sa a je najvyšší čas, aby to začala aktívne robiť.

KULTÚRA

Vojna bez krvi. Dunkirk je filmová anomália

Film leta bol prijatý s istým nepochopením.


Už ste čítali?